محل تبلیغات شما
شاید خنده دار باشد اماهر وقت به آهنگهای ادل گوش میکنم انگاری روح خدا بیامرز هایده رامی بینم که در زایشی تازه به جهان بازگشته باشد بس که صدای این زن قوی و قرا و محکم است. همچی بفمی نفمی قیافه اش و سر تا پایش هم به آن خلد آشیان برده است. تپلی و سفید و با مزه با دهان کوچکی که به یک حنجره فولادین متصل است. او می تواند با یک سلام کل جهان را به لرزه در آورد و این را با آهنگ سلام به همگان ثابت کرده است. من هر روز برای سلامتی ادل دعا می کنم اما بیشتر از هفته ای یک بار توان ندارم به آهنگهایش گوش کنم. می ترسم پرده گوشم زیر فشار عربده هایش جر بخورد.به ازای آن می توانم هر روز به آهنگ بلاد استریم با صدای اد شیران گوش کنم. انگار که این آهنگ را برای من خوانده باشدخوب صد البته که من راک استار نیستم و نردبانم هم سالهاست از بام افتاده است و هرگز ادعایی نداشته ام اما این آهنگ مرا به همذات پنداری با پوچی مطلق زندگی مادی انسانی دعوت می کند.مطلق از آن جهت که در همین عمر کوتاه و با همین تجربه اندکم به درستی آن پی برده ام. خوب بماند که به اندازه عمر تمدن آدمی در مزمت و دوری جستن از شهوات و لذات دنیاوی داد سخن داده اند.همین ادیان و فلاسفه و چه و چه.پس می باید مطلقا بد بوده باشد. چه بسا لذت حاصل از ایشان نیز توهی بیش نباشد.بگذریم.
الان می دانم که عده ای خواهند گفت که خیر ابدا هم توهم نیستبگذار در توهم اینکه آزادیم آنگونه که دوست داریم بیاندیشیم دست و پا بزنیم.

سلامی به وسعت دنیا

انگیزه های شکستنی

آهنگ ,کنم ,همین ,هم ,یک ,صدای ,و با ,و چه ,هر روز ,گوش کنم ,که به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کار و فناوری